Pogledaj jedan post
Old 02.06.2016., 09:02   #53
Quote:
theone123 kaže: Pogledaj post
Da, izgleda da svi slicno razmisljate. Ostajem cesto sama i imam vise vremena za razmisljati. Bas kao sto je jedna cura rekla, ne znam tocno sto me muci pa upirem prstom bilo gdje.
Zapravo, najvise brine sto sam sama, a on nema potrebu bit stalno(ne kao gnjavatori jedan drugome) samnom jer kada obrnem situaciju, pa mislim da nema toga s cime bi ja sad stala doma sa svojima, dok on zivi sam, makar se stisli na 5 kvadrata prostora. I kada vidim da on ovako ne razmislja, zapravo mi pari kao da je mamin sin i kao da mu ja nisam dovoljno bitna. U protivnom bi to vec "odigralo" svoju ulogu i ne bi bilo problema.
Kao da trazim opravdanje za njegovo nezanimanje.
Ako ima neki momak ovdje i ovo cita, cisto me zanima bi li on bio sa svojom curom koju, kako kaze, voli u ovako maloj garsonjerici.

Ljudi pa dajte malo porazmislite, pripremite stvari u glavi koje vas muče, posjednite partnera, ili napravite okolnosti koje će biti malo drukčije da se shvati težina koju pridajete onome šta želite riješavati. Izvedite van na večeru, pripremite doma nešto, učinite da je teren drukčiji, neuobičajen za vašu svakodnevnicu. Budite dio vremena opušteni, neka se partner zapita čemu sve to, i onda krenite ozbiljno u stvari koje vas muče. Tražite iskrenost i budite iskreni. Recite direktno šta vas muči i tražite jasne odgovore i težnje. Uskladite to šta imate i pokušajte stvoriti zajednički smjer ako ga nema. Definirajte namjere i dopustite jedan drugom da se izrazite. Nemojte bit cinični, suzdržite se podjebavanja, trudite se imat maksimalno poštovanja. Često postoje stvari koje postoje kod druge strane, a nismo ih ni svjesni, a ispadne da one koče oboje i stvaraju niz drugih problema indirektno. I ako tu partner ne može da se dogovori, da bude iskren, onda teško da se može očekivati išta ozbiljno od njega. A ako može držite se toga šta ste dogovorili. Ponovite kada je potrebno te stvari i dogovarajte nove kada je potrebno i idite naprijed. Kvalitetna i iskrena komunikacija je jedan od temelja kvalitetne veze.
samting is offline  
Odgovori s citatom