Tema: no seks
Pogledaj jedan post
Old 29.09.2017., 10:21   #204
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Pretpostavio sam, odmah sam i napisao da vjerojatno nisi tako mislila.
No mislim da teško ovima što seks smatraju nepotrebnim, nečim rezerviranim za početak veze ili čisto prokreacijskim dijelom veze koji kada se cilj ispuni postaje nebitan bilo kakav komentar može pomoći da promijene sebe. Mislim da su ti ljudi "osuđeni" na loše veze i propale brakove ukoliko ne budu sreće da se upare s nekim sebi sličnim.
Šteta je samo što smo po tim pitanjima slabo iskreni prema partnerima u početku no to je društveno uvjetovano. Da na nekom od prvih dejtova kažem da očekujem (i nudim ) svakodnevni seks uz blagu toleranciju na povremena preskakanja nema te djeve koja me ne bi proglasila manijakom i blokirala broj na mobu. A zapravo bilo bi realnije da na početku ljudi rasprave seksualnu (ne)kompaktibilnost nego rasprave o tome tko što sluša od glazbe ili što već ljudi danas na dejtovima pričaju
Tak, boldano nas ograničava u nekakvoj iskrenosti na početku. Slažem se s tobom, šteta je to, al nitko ne želi na početku odati dojam manijaka ili nimfomanke. Odbija to na neki glupi način. Valjda?



Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
malkice pretjerujes. uostalom, moze se isto reci i pitati/ispitati na vise nacina, od kojih su neki vise a neki manje direktni.
tijekom faze upoznavanja. ali koliko dugo ta faza traje?

Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno, ne čujem to prvi puta No za još par godina ću biti posve ok.

Što se tiče načina može se, svakako na više načina ali teško da i jedan neće biti shvaćen isto ma koliko ga ti lijepo upakirao. Ipak sam tu govorio o onoj nekoj prvoj fazi dok se još ispijaju kave. Po meni je to jedina gdje se sve još može prekinuti a da obje strane iz svega izađu neokrznute.
teško bi izašle neokrznute jer kod obje strane u fazi zacopanosti vlada ona, ma mogu preć preko toga, gle kak je sladak/slatka i kak mi paše u svim drugim stvarima.
i onda prođe puno vremena i vezani smo već.
nema tu bez barem malo okrznutosti
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom