Pogledaj jedan post
Old 10.01.2018., 09:14   #34
Quote:
wedxy kaže: Pogledaj post
Ruzno je govorio, omalovazavo me, a njegovi izgovori su bili da je to šala koju ja ne znam prihvatiti.. Na racun mog izgleda.. Npr slika me dok ne gledam i ispadnem glupo i onda mi se smije i radi budalu od mene.. Ili ak nesto krivo izgovorim il kazem neku glupost, napravi od tog slona i ismijava me.. Tolko smo skupa, a ja i dalje moram razmisljat jel cu dobro izgovoriti ime nekog grada il sl da ne bi ispala glupa pred njim

Jedan perod mi nije dao da mu se priblizim, nije se htio slikat samnom, mazit, ljubit, sve sam ja inicirala i nagovarala ga..

Ali sada se promijenio, nijr vise tako hladan.. Kaze da je to bio stresan period i da mu jr zao sto je bio takav..

Ali u meni kao da je nesto puklo..
Nije da ne zelim spasiti vezu, ali ne znam da li to mogu i jel sad kasno..
Quote:
wedxy kaže: Pogledaj post
ali ja više njega ne poštujem, ne mogu ga iskreno pogledati u oči i reći mu da ga volim i da vidim budućnost s njim..
Quote:
wedxy kaže: Pogledaj post
Ja sam iz cudne osobe postala vesela i zeljna pozotivnih ljudi, a on je tako nrgativan i ubija tu moju pozitivu.. Stalno neke lose stvari su nase teme, nista veselo, a mene to umara.. Jako..
Ovo mi je indikativno i mislim da je bolje da se izvučeš iz te veze dok se još dublje nisi ukopala.

Nije važno koliko si ti zrela, koliko je on i šta ste sve prošli, šta se očekuje od tebe i sl. Ti njega više ne poštuješ i ne voliš i mislim da će jaz između vas biti sve veći.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom