Pogledaj jedan post
Old 15.09.2007., 16:13   #8
Mandy, to za presvlačenje nama nije ni fizijatar spomenuo. Zapravo, stvar je u rotaciji i da dijete ne leži pasivno. No, vi ionako nemate problema zato se ne trebaš "ubijat" s ovim (no, neće vam ni naškodit, dapače) Znam da sam bila jako nespretna kad sam ga počela pravilno podizati da me sve bilo strah toga, no navikla sam...sad mi je neobično podizat ga kao "paket" i definitivno izbjegavam ono podizanje ispod pazduha....

Nama su rekli ono za podizanje i spuštanje, zatim pazim da mu ruka ne sklizne ispod sike dok ga dojim (često me škakljao prilikom dojenja ) i to zato jer je bitno da im rukice i nogice stoje ispred tijela (to je i razlog zašto smo imali zabranu nošenja u slingu, pa iako još nismo dobili zeleno svijetlo, nosimo se ali nastojimo da to ne bude baš previše vremena u danu).

Također, prilikom presvlačenja pelene ne hvatam ga više za stopala koja onda dižem, već mu jednom rukom raširim nogice (laktom jednu nogu, dlanom drugu) i onda operem guzu.
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom