Pogledaj jedan post
Old 09.02.2009., 15:25   #19
Čitam ovo, i nekako mi je prestaršno ovi susreti u centru czss. Mislim da je to maltretiranje djece i maksimalna sebičnost obaju roditelja. Kad bi meni netko odredio takvu mjeru, ja bih zbog dobrobiti djeteta odbio nalaženja u centru pod nadzorom, makar ga nevidio nikada.
U mom slučaju, iako moja ex(još nepravomoćno)/ majka zapušta djecu, ne radi, otišla je k svojim roditeljima i odvela djecu, nekako mislim da nema šanse da ih dobijem, iako sam uvijek bio brižan i skrbio i za nju i za djecu i sve pokušao da budemo "happy family" i to preko 5 godina, na sudu nemam kaj dokazivati jer nemam nikakve prijavljene slučajeve od bolnice, policije ili czss-a, a nisam htio niti dovoditi do toga - iako sam možda trebao. No...takav je život.
A sad me ona još ucjenjuje da mi neće davati djecu ako joj ne budem plaćao mjesečno koliko ona hoće, a traži puno jer ne želi ići raditi, dok ud ne donese rješenje, a jednostavno želim izbjeći nekakve hitne i privremene mjere od czss-a ako ona prijetnje pretvori u stvarnost(kad odbijem i dalje toliko plaćati), a što bi mi se moglo još i obiti o glavu jer bu ispalo da nisam onda djecu viđao odnosno napustio.
Crodra is offline  
Odgovori s citatom