Pogledaj jedan post
Old 29.03.2009., 15:23   #16
ovo mi je koma

Ajme ja sam danas tako uaprilila jednu frendicu! Uglavnom, ona već mjesec dana bježi utorkom cjeli dan iz škole jer ne želi doći na jedan predmet koji imamo samo utorkom i to blok sat. I ja njoj poslala da je profesorica jako ljuta što joj stalno izbjegava nastavu, da joj više ne mora ni dolaziti na sat i otišla po razrednicu. Raska kao ono sva ljuta doletila u razred,vidi nje nema, i ide joj zvati kući. I ova gotova jer nije bila kod kuće, nego negdje u gradu, a naša raska ima običaj tako zvati kući ako za nekgoa sumnja da je pobjegao cjeli dan,tako da joj nije bilo teško za povjerovati. I ono, us**ala se ženska totalno,kaže da se tresla ne zna kud bi. Ne smije kući,jer joj mama ništ ne javlja,u školu pogotovo ne smije.. i tako ona 5 sati bila u neizvjesnosti. I Išli mi iz klupe poslije škole na kavu i rekli joj da dođe u taj kafić da joj sve ispričamo kako je bilo, i dolazi ona, tek ono mi joj s vrata-APRILILILIIIIII!!! Ali to joj je bilo toliko olakšanje da se nije ni naljutila,sve nas je izljubila!
__________________
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
Matrik is offline  
Odgovori s citatom