Pogledaj jedan post
Old 15.01.2004., 23:59   #19
Quote:
Principess@ kaže:
Koja je razlika? Nismo li previse optereceni porukama koje zelimo poslati vanjskim izgledom? A ionako, ispod krpica smo oni 'pravi mi'.

Da, zar nismo smijesni?
Evo, ovo me sjetilo... gledala ja prije xy vremena Glamur kafe, nije ni mjesto ni vrijme da pljujem po emisiji, za to odem na "Televiziju" uglavnom, bit, neka treba, kajjaznam ko je ta, zivi u Londonu, nekaj radi na televiziji ma ni to nije bitno, uglavnom, ima love, ni to nije bitno, snimaju oni macku, mala ide van, tipa ko kod nas subota uvecer (WOOOW) mala (dakle ima para) obucena: traperice, neka pivo-parizer majica i cinimise tenisice i pita nju novinarka: "Aaa tak ides van?!" i veli ova kak je to normanlno kod njih da tak izades uvecer van, popijes cugu...

Bit moga baljezganja, jel bi to bilo moguce kod nas? Ofkors nou!!! vecinu ljudi koje ja znam ne bi izasli u tu tooolko bitnu subotu van i nekavim nedajboze trpericama i jadnoj majici koju nose po doma... helou! Zakaj? A ljudi bi ih sablaznjivo gledali... bit mog posta i dalje ne znam (imala sam misao al zbrisala mi je ) ali ima neke veze s temom
dora is offline  
Odgovori s citatom