Tema: Djevica
Pogledaj jedan post
Old 30.04.2012., 16:11   #2109
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
A vidiš kod mene je upravo suprotna situacija...uvijek sam najviše na Vage otkidala, a potom na Blizance. Na Vodenjake nekako najmanje. Iako u karti imam najviše zemlje (Sunce, Mars, Saturn, Uran, Neptun), zemljani znakovi su me uvijek najmanje privlačili. Bikovi su mi, primjerice, oduvijek bili odbojni i muške Bikove ne volim baš, za razliku od ženskih. S Jarčevima sam uvijek imala super komunikaciju (na bazi prijateljstva), a Djevice su mi uvijek bile predmet ljubavnog interesa , iako niti jedna nije padala na mene. No, sve je to blijedo u usporedbi s količinom privlačenja kod zračnih znakova .
Imam Merkur, Veneru, Mjesec, SMČ i Lilith u zračnim znakovima pa vjerujem da je u tome razlog (i još par asteroida, al ne vjerujem da je to bitno).
Ali svakako je zanimljivo vidjeti kako osobe koje imaju isti sunčev znak, pa i podznak (što je kod nas dvje slučaj ) mogu biti privučene sasvim različitim znakovima.
Ma meni su ti vise-manje dobri svi osim Vaga ,kako muskih ,tako i zenskih.
Uopce ne znam razlog ,ali otprilike 80 % ljudi s kojima sam imala tezak odnos ,koji su mi naudili ili radili iza ledja ,bili su-Vage.
Tako da sam vrlo oprezna sa njima.
I jos nesto zanimljivo ,cesto mi se zna kod neke osobe nesto ne svidit na prvu ,a kasnije otkrijem da je Vaga.
Tako mi je sa njima ,sa drugima mi dosad nije bilo tako ,bas vodim neke statistike.
A Venera mi je u Vagi ,i to jako dobro aspektirana.Ne znam ,mozda je to zato sta mi je Vaga na vrhu 12.polja ,a sa znakom koji ti se nadje na vrhu 12.k. cesto mozes imati nejasne i komplicirane odnose i slicno.
Moj je bivsi bio Ovan sa 3 planete u Vagi (i Marsom izmedju ostalog),podznakom u Blizancima i jos necim u Vodenjaku.Puno zraka. ,osobito Vage.Razisli smo se nakon 2 mjeseca.
Ali zacudo ,inace su mi muskarci sa Marsom u Vagi nekako jako simpaticni ,sarmantni i ugodni.
Jarci su inace pouzdani i povjerljivi kao prijatelji,ali nikad nisam imala Jarca za momka.
A ni muske me Djevice ne privlace nimalo i nikad nisu,samo Bikovi od zemljanih.
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom