Pogledaj jedan post
Old 25.09.2010., 08:58   #19
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
A šta da ti kažem kako propadaju ljudi, obitelji, kako žene dolaze plačući da se mužu stavi zabrana ulaska jer je prokockao firmu i stan?? Kako ljudi sami traže da im se da zabrana ulaska jer si sam ne može pomoći?? Kako ljudi dolaze u očaju nudit srebrni beštek koji je njihova mama dobila za vjenčani poklon jer mu kamatar visi za vratom...

Nemam empatije prema takvim ljudima, prema bilo kakvim ljudima sa ovisnošću. Ne pušim fore o okrutnom svijetu, nesrećom u životu i kletom sudbom sirotih pojedica.
Bullshit!!
meni ih je žao, no vjerovatno da radim tamo i da sam vidio sve što i ti, razmišljao bi slično kao i ti. Svi mi više-manje tragamo za nekom srećom, a svatko od nas na razne načine, pa tako i kockari imaju svoj način...

Bio sam jednom sa prijateljem tamo, i sve mi djeluje na princip mrkve na štapu.. Aparati te stalno drže u uvjerenju da možeš dobiti, ali da je greška u tebi, jer ne igraš kako treba..

Znači,koliko sam čuo, i kamatari su stalni inventar tamo u slučaju potrebe za "financijskom injekcijom"

Inače, off topic, imaš jako lijep posao. Sigurno je bolje plaćen nego da si u nekom kafiću, a te nitko ne gnjavi od gostiju i sve je "na nivou".
vivekananda is offline  
Odgovori s citatom