Pogledaj jedan post
Old 04.11.2005., 11:57   #9
pravni dokument broj 7 članak..

7 bavljenje magijom u crnom smislu zahtjeva još barem jedno rođenje da se to ispravi- "jer dijete se igra"
7a ako se to ne-ispravi i ako "dark side of the force" dozvoli, svemir koji je mono-ličan vidi da se tu ništa ne-da učiniti, magičar dobiva crne moći i predznak: "crni."
i tada ima samo jedan izbor: "doći do dna"mraka, do dna Amente a ne ostati vječno plutati po Tuatu-

7b ako se to ispravi(ide se lakšom stazom, regularnom, jer crna je najteža -jer najlakše djeluje-)"izvrtanje kreacije"- crno mađijanje je "turn-up"(repa)u odnosu na kreaciju. onda se plaća cijena za nanesenu štetu- od sila koje su oštećene- baš kao i na sudu-u istom ekvivalentu- osim ako ne-idete sudiji daymonu na živce-

crnog mađioničara neće sudija(inicijator-daymon) nužno kazniti- kazniti će njegove bližnje tako da bi povećao njegov dug!
kao primjer, na crnom planu umiru članovi obitelji i bližnji- stoga jer naš dimnjačar mora uvijek biti sam! sam-sebi najbitniji kao što se i ponaša!
jer za svaku crnu operaciju "upadanja i remećenja uređenog polja sila"koje je uvijek gore a nikad dole- se plaća danak- jedan član obitelji- i tako se dug povećava...

dimnjačaru se oprašta samo ako je dijete, benigan, ali tada on... nije dimnjačar!


i stoga ja smatram da krađa u stvarnom smislu ne-postoji!
svatko dobiva SAMO ono što zaslužuje!

Zadnje uređivanje mrQ : 04.11.2005. at 12:40.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom