Pogledaj jedan post
Old 04.05.2017., 16:34   #21
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
To je bio moj nacin
Drugacije nisam ni znala
Islo je uvijek preko srca
Ljubav kroz genitalije, prsa, srce i glavu

Problem je bio sto moj partner nije bio fokusiran na srce vec samo na vlastito uzivanje u tjelesnom sexu ( onako kako vecina upraznjava sex)
On bi se s vremenom " navukao" na mene i izvlacio mi snagu
Iscrpljivao me

Pa sam se slomila i zatvorila srce

Sad ga ponovno pokusavam aktivirati
Ljubavlju

Samozadovoljavanje kroz srce .. ponovno !
Vjerovatno si bila u karmičkoj vezi gdje obadvoje partnera izazivaju nižu prirodu da bude aktivna to jest ego ali ni taj dio čovjeka nije toliko strašan jer je ugrađen u nas radi opstanka ne bi postojalo niti čovječanstva jer je taj dio zadužen bio milionima godina za opstanak vrste.

Karmička veza je tu da bi čovjek otplatio neki dug ili naučio nešto, onaj ko nije voljan za učenje životnih lekcija ulazi konstantno u karmičke veze koje nose slične čak i identične poteškoće kao prošle veze. Karmička veza je ujedno i veza u kojoj dolazi do iscrpljivanja (isisavanja) energije.

Danas je svijet prepun karmičkih veza.

Druga vrsta veze je veza između srodnih duša ona je malo rjeđa dešava se kada je dvoje ljudi u usponu duhovne evolucije služi da bi srodne duše učile prvenstveno o sebi i da bi jedna drugu potpomagale u razvoju. To je veza u kojoj dolazi do povremenog generisanja pozitivnih energija jer takve duše osciliraju veoma blizu vibraciono ponekada se njihove vibracije podudare, a ponekada malo odstupaju. To su lijepe veze.

Treća najređa i veličanstvena ljubavna veza je između Twin Flame duša jer su takve duše identičnih vibracija nema odstupanja i oscilacija te su obadvoje na vrhuncu duhovne evolucije.

Za sve one kojima je ova tema smiješna ili je ne razumiju mnogo je ljudi širom svijeta pogotovo muškaraca posebnim tehnikama samonjegovanja (samozadovoljavanja) postiglo duhovno prosvjetljenje. Tako da nema potrebe za ismijavanjem i podcjenjivanjem.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom