Pogledaj jedan post
Old 09.09.2017., 23:25   #89
Quote:
Pigsy kaže: Pogledaj post
Danas sam ponosni, vrlo solidan 14-togodišnji vozač
Ostao mi je samo jedan strah - strah od jake uzbrdice. Ne 'obične' uzbrdice, nego one na kojoj ti je auto maltene u okomitom položaju, a ti skoro da ležiš. Srce mi počne lupati ako moram stati i ponovo krenuti, a noge drhtati tako da nikako ne mogu pogoditi pravilan 'omjer' gasa, kuplunga i ručne. Zblesiram se, jbga. Netko drugi mora tada pokrenuti auto. Podignem ručnu, izađem van i ako sam sama, čekam da naiđe sljedeći vozač i 'podigne' mi auto na ravninu
Al to su vrlo rijetke situacije i srećom ne živim na nekoj od takvih strašnih kosina
Ovo Aktivan sam vozač 10 godina i vožnja mi je već odavno postala rutina dok ne dođemo do ovog dijela. Dakle, uzbrdice gdje je auto u maltene okomitom položaju. Za razliku od Pigsy ja ne izađem van iz auta (iako mi se to sad čini kao odlična ideja) nego tu istu uzbrdicu prođem, ali upravo sa ovim simptomima-noge mi počnu drhtati, srce lupati, preznojim se cijela, ukratko klasičan napad panike. Zaista me to počelo smetati, evo idući tjedan moram pokupiti auto sa servisa i čeka me upravo takva jedna ruta i muka mi je od same pomisli. Znam da je sve u praksi i ne izbjegavam takve situacije, nikad mi se nije dogodilo da ne mogu krenuti ili da mi auto proklizi natrag, ali dosta mi je više ovog osjećaja i nadam se da postoji neko rješenje..
__________________
“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching”
Lauren is offline  
Odgovori s citatom