Pogledaj jedan post
Old 10.09.2017., 10:01   #98
Opisno je rečeno da je
Quote:
Lauren kaže:
gdje je auto u maltene okomitom položaju.
Koliko je realno, a koliko je strah učinio svoje Ali, duboko udahnuti i polako. Usponi su jednostavni, daš gas i auto ide. U biti samo treba davati gas i svi problemi će nestati. Vožnja oslobađa, daje mogućnost da vidiš nova mjesta, neke interesantne stvari... Obožavam voziti.


Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Moj auto nema stražnjih sjedala
Zanemario sam datum posta zato što sam znatiželjan k'o koza Koji auto voziš (ako smijemo znati)?

Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako se riješiti straha od vožnje, A ne što iskusni vozači misle o onima bez iskustva.
Vožnjom. Vozi kad ti se vozi i kad ti se ne vozi. Odlazi u gužve, na uzbrdice, na nizbrdice, u uske garaže... To je jedini način. Ne postoji strah od vožnje, samo strah od straha. Bojiš se da ne ćeš moći, a možeš jer si položila i voziš.


Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Ja znam da od mene nikad neće biti dobrog vozača. Nemam predispozicije za to
Od kuda ti ta ideja? Imaš oči, ruke, noge, uši... Znači predispozicije su tu.


Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Imam tu mantru Recimo, kad idem prema poslu nisam previše nervozna jer je ruta jednostavna i nemam nikakvih zahtjevnih uzbrdica, križanja ili išta slično. Na povratku me mučila ta uzbrdica pa sam danas našla novi put do doma. Odvozila sam bez greške, iako sam ostala sat vremena duže na poslu i popušila dvije cigarete dok sam skupila hrabrost sjesti u auto.
Krivo, vozi brdo. Budimo realni, brdo je uvijek interesantnije od ravnice.

P.S. U mom svijetu koza je dobra zvijer
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom