Pogledaj jedan post
Old 29.09.2017., 09:46   #18
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ono što je meni smješno kod autora teme što bi on garanciju da mu nitko neće ostati ništa dužan. Toga nema i kraj priče.
Aha, znači ti si u situaciji da si podstanar i tvrdiš da je to sasvim normalno da vlasniku netko ostane dužan. E pa meni nije normalno. Znaš kako to ide u razvijenim državama? Recimo u Irskoj kad unajmiš stan, onda se režije prebaciju na tebe. Ti si u obvezi plaćati. Ako ne plaćaš, onda tebi kao podstanaru ide ovrha, gazda se ne treba brinuti pa stoga ne treba ni dolaziti, provjeravati, tražiti odreske računa...

Dok naša država ne uredi stvar kako spada, dotle ćete vi podstanari imati ove procedure s gazdama. Ja ne iznajmljujem rupu od stana, nego je to stan koji sam preuredio, kupio novi namještaj i nove kućanske uređaje. Cijena koju mislim staviti će biti niža od prosjeka za takve stanove jer ne možeš nabiti cifru za otrcani stan i onda očekivati da ti ljudi stoje unutra 100 godina. Ali ako sam ja toliko korektan, onda želim spriječiti da me netko naguzi jer ipak sam puno uložio u taj komfor koji će podstanari uživati po ispodprosječnoj cijeni.
DrTony is offline  
Odgovori s citatom