Pogledaj jedan post
Old 04.10.2017., 00:17   #16
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ima jako mnogo ljudi koji su asexualni, recimo primjer zaljubljive su prirode ali nemaju izražen sexualni nagon. Takvi ljudi nemaju potrebu za sexom, ili imaju jako slabo izraženu potrebu za sexom, ili imaju uvjetnu potrebu za sexom (tek kada razviju jake emocionalne veze sa partnerom) ili pak nemaju potrebu za sexom sa drugom osobom ali recimo povremeno se samozadovoljavaju i tako to...
eh .. sta da kazem .. nisam se nikome osobno htio rugati .. iako ne vidim kako bi drugacije opisao svoj "komentar/retoricko pitanje"

ako ikoga dira/briga ne rugam se pojedincima koji se grupiraju/etiketiraju i tome slicno .. rugam se samom sustavu koji je stvoren da se ljudi etiketiraj jer sam primjetio u PRAKTICNOM zivotu da se ljudi sve vise ljepe za etikete a sve manje obrnuto, slijedi opis;

osoba izgubljena, ne razumije sebe i/ili se okolnosti ovakve i onakve i maltene moli ljude za savjet koju etiketu da si sama naljepi jer ce onda znati tko je ili jos gore sto je

posto mi je zaljenje ljudi/pojedinca proslost ne preostaje mi nista drugo osim humora .. kakav god da je humor .. iskren je .. a ta etiketa nikako da krene u štampariju .. treba karakter .. treba preispitati sve te definicije .. treba delat .. ljenost .. primitivizam .. rezultati su ociti .. sve je vise nego objasnjivo onome tko zeli shvatiti i naci odgovore

nisam se ispricavao niti opravdavao .. samo sam se htio malo pojasniti stovanom kolegi forumasu i ostalima koji su upoznati sa pojmom postovanja
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom