Pogledaj jedan post
Old 04.10.2017., 10:23   #17
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
eh .. sta da kazem .. nisam se nikome osobno htio rugati .. iako ne vidim kako bi drugacije opisao svoj "komentar/retoricko pitanje"

ako ikoga dira/briga ne rugam se pojedincima koji se grupiraju/etiketiraju i tome slicno .. rugam se samom sustavu koji je stvoren da se ljudi etiketiraj jer sam primjetio u PRAKTICNOM zivotu da se ljudi sve vise ljepe za etikete a sve manje obrnuto, slijedi opis;

osoba izgubljena, ne razumije sebe i/ili se okolnosti ovakve i onakve i maltene moli ljude za savjet koju etiketu da si sama naljepi jer ce onda znati tko je ili jos gore sto je

posto mi je zaljenje ljudi/pojedinca proslost ne preostaje mi nista drugo osim humora .. kakav god da je humor .. iskren je .. a ta etiketa nikako da krene u štampariju .. treba karakter .. treba preispitati sve te definicije .. treba delat .. ljenost .. primitivizam .. rezultati su ociti .. sve je vise nego objasnjivo onome tko zeli shvatiti i naci odgovore

nisam se ispricavao niti opravdavao .. samo sam se htio malo pojasniti stovanom kolegi forumasu i ostalima koji su upoznati sa pojmom postovanja
Ja gledam na način da se ljudi općenito vole etiketirati jer etiketiranje znači pripadnost.. Bilo po nekoj društvenoj ljestvici, vjeri, skupini.. Naravno u tome ne treba pretjerivati već uvijek imati dozu fluidnosti...
Etiketiranje je nužnost, sve na svijetu funkcionira kroz neki red i police, drugačije ne bi mogli funkcionirati.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom