Pogledaj jedan post
Old 22.10.2017., 05:17   #5237
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
ona kuha za sebe i svog muža, ja za sebe i svog, ali dijelom isti prostor, a ona non stop visi u kuhinji, zapravo po cijeloj kući jer je mali prostor, pa sve prati i svaku sitnicu komentira, ništ nije dobro ako se ne napravi kak ona to radi, nije da me isključuje i ne ponudi s nečim, al ono, suzdrži se od komentara, prihvati da nismo svi isti i da svaki ima svoje navike

imali smo već raspravu na temu kuhanja, pranja, čišćenja, i kakti sve je dogovoreno kak budemo funkcionirali, ali imam dojam da me, kak veliš, doživljava ko prijetnju, jer je ona već stara i bolesna, cijeli život se vrti oko sina i muža i ne paše da neko drugi to "kontrolira", ja se u njezine poslove ne mješam, skuham, operem, očistim, ali nije to to

i mm i svekar su već objašnjavali da bi trebala biti sretna kaj ima ispomoć, da može odmoriti, baviti se nečim kaj voli, ali ne, ona to ne prihvaća, znam da ju nemrem promijeniti ali ono, ak ti je teško, ak te sve boli, odi legni, odmori i daj si mira, nebu kraj svijeta
znaš, ja sam već poprilično oguglala, a drugo, žena je počela sve manje komentirati jer sam joj jednom prilikom sve sasula u facu pred dragim i pred svekrom
možda bude i tvoja s vremenom tak, ali na nama je da se nosimo s time najbolje kaj možemo, nekad bu dobro, nekad bu loše, nikad ne bude disanja punim plućima kao što bi bilo da si svoj na svome, toga smo ionako svjesne, kaj ne? ali da bi sebe zaštitio, čovjek naprosto mora pronaći neki svoj način nošenja sa situacijama koji mu je lakši

a ko zna, možda bu se tvoja sveki raspekmezila kad bebač dođe, no najbolje ti je ne imati velika očekivanja, pokušajte se vas dvoje, što je moguće više, fokusirati na vaš brak i uskoro prinovu, pa kad sveki ispadne iz kojeg već plana, stvari budu bolje i lakše

naravno, ako se ikako možete maknuti, napravite to

jesi ti inače zaposlena? pitam jer kad čovjek radi je bitno drugačija situacija, em si manje doma, em si među ljudima
ray of light is offline