Tema: Igračke
Pogledaj jedan post
Old 06.09.2003., 11:47   #9
Quote:
Winona1 kaže:
Mozda da napise s kojima se najradije igra ? S kojima moze sam ? Za koje voli drustvo ?

Ili koje igracke bi izabrao sam u ducanu ? ( bi li to bila slikovnica, bager, lego ilib i se odmah odlucio za cijeli ducan ? )

Klicni koje poznam vole prodavati u ducanu...ducan ili kazaliste lutaka ovisno o masti
moj ne voli ta kazalista, valjda je to vise za curice... ducan? dobra ideja, morag ga naucit to se igrat... (treba rano razvijat osjecaj za novac i poduzetnicki duh)

sa navedenim najdrazim igrackama se moze igrati sam ako bas mora, ali najvise voli kad se ja igram s njim. Tata bas nema taelnta za legice i puzzle jer mu kao malom to nisu kupovali... on je vise bio djete ulice i (rukometne) lopte.... mali nije uopce odusevljen nikakvim loptama... vise voli kockasto

koje igracke bi kupio u ducanu? Tu ima jedan ducan na dva kata samo sa igrackama (Obletter), i mozemo slobodno ic sa njim tamo jer ne radi scene i mozemo se uvjek dogovorit. nakraju krajeva cim udjem s njim znam unaprijed da cu mu kupit nesto, bar sitnicu, neki autic za 2€. Kad necu da mu se kupi nista, onda koristimo ulice iz kojih se ne vidi taj ducan pa ni ne ulazimo

ali kad god idemo onda je to nesto sta je on unaprijed odabrao iz kataloga.... (zadnjih godinu dana iskljucivo legici, ili recimo dodatna oprema za vatrogasce - sirena/zmigavci na baterije, neki poljoprivredni prikljucak za traktore....). Ja prakticiram dan dva prije bacit oko sta ima u ducanu pa ga malo "usmjerit"...

Usput imam pitanje jeli to moje "usmjeravanje" smatrate bezobraznim u smislu treba djetetu dozvolit da potpuno sam izabire igracke, ili mislite da je dobro (naravno, narast ce pa ionako necu moc tako dovijeka)?

Sada stedimo za jednu malo bolju zeljeznicu na baterije.... to je tatina ideja... valjda ima i on neostvarene zelje iz mladosti.... cekat cemo jos barem do bozica... ipak to kosta jedno 200injak eurica.... nije radi para nego da mali jos malo naraste da se zna s tim igrat a da ne razbije...
AgentScully is offline  
Odgovori s citatom