Pogledaj jedan post
Old 14.09.2013., 19:44   #24
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Veza mi se raspada...stalo mi je do njega...unio je nešto novo i dobro u moj život, osmijeh na lice...a eto,dogodilo se što nije trebalo...
Na samom početku naše veze obećali smo jedno drugom iskrenost kao osnov...on je na tome insistirao,kod mene se to podrazumijevalo...
Iskreno sam mu sve ispričala o sebi,o svojim prethodnim vezama ...Mislila sam da nemam što tajiti ,a njega je interesiralo...On je imao jednu dužu vezu za koju je mislio da će završiti s brakom,ali nije i ako su više od deset godina živjeli zajedno...Sa mnom je htio sve i brzo...Nisam to odmah prepoznala ...Zavoljela sam ga i vremenom se ostvarivalao ono što je želio ,ali presporo ,očito za njega...I ako smo se super slagali u svemu...On je odustao...i napravio mi sve koristeći isti scenarij koji sam mu ispričala da sam imala pri kraju veze s prethodnim dečko...Sa prethodnim sam odmah nakon tog prekinula,jer mi nije bilo stalo...Do ovog mi je stalo jer ga volim...pa se pitam: Da li je pametno,pogotovo, na početku veze otvoriti dušu i reći sve o sebi, jer onaj ko je s tobom još te nije sasvim upoznao pa može izvesti krive zaključke ,a ti si rekao ,u najboljoj namjeri,jer si se zaljubio...
Iskustvo mi je dokazalo da nijebez obzira koliko druga strana na tom insistirala.Ipak je pametnije upoznati prvo tu osobu a postepeno se otvarati svakako na kraju cete vecinu jedno drugom otkriti
Mignon30 is offline  
Odgovori s citatom