Pogledaj jedan post
Old 21.10.2015., 08:59   #74
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
http://www.24ur.com/novice/slovenija...slovenijo.html

U Sloveniji su migrante proglasili bjeguncima....

Slovenci rade ono što su prvo radili Makedonci, pa Srbi pa Mađari pa i mi....
Šalji dalje ...

Bosno bure baruta spremi se.
čini se da če bit tako. kad napravimo ogradu. a izgleda da izbore dobiva onaj koji gradi ogradu.

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Nova tema je otvorena jer bi ovo moglo bit zanimljivo i možda se nešto kvalitetno dogovore.

sumnjam.
sve što ne uključuje vlakove gevgelija(solun)-šentilj(minhen) je osuđeno na propast.
slovenci imaju mantru 2500
austrijanci imaju promjenjivu brojkicu koju dobivaju iz nekog excel dokumenta
nijemci sve primaju a htjeli bi da svi imaju ograde
srbi se još prave blesavi pa trpaju sve nama
makedonci su se prilagodili i mole se da niko ne zatvori granicu.
mi imamo savudrijsku valu.

Quote:
Slatky kaže: Pogledaj post
Još slovenci nisu naučili, Austrianci ne puštaju istovaraj na granicu kakvo vračanje u Ljubljanu.
nemoj tako. za razliku od nas imaju prihvatni centar u šentilju tj na izlaznoj granici. od kuda im "pobjeglo" 5000(?)

Quote:
beli631 kaže: Pogledaj post
Je austrijska južna pokrajina će ić zajebat Austriju samo tako.
Oni i Austrijanci to usporavaju gdje stignu i prave se ludi, vidiš da su Slovenci čak prazne buseve vratili i tjeraju migrante da hodaju do prihvatilišta.
jučer onaj njihov sijedi iz murije kod šprica na rtlu kaže da nije istina da je bila žica i cucki tamo di je dogovoren transfer.
istinu zbori bila je mreža i pesi.

Quote:
signum kaže: Pogledaj post

P.S. Danas sam bio u Brežicama ,Slovenci su totalno u banani , plava svjetla i sirene na svkom desetom autu , non stop li-lu,lu-lu , uz cestu preko puta groblja parkirani oklopni transporteri , a u onaj mali prihvatni centar pokraj policijske postaje po blatnjave imigrante dolaze najnoviji turistički autobusi , gledao sam šofere kako im je muka dok ovi potpuno mokri i blatnjavi ulaze.
Kolona stiže pješke iz HR 10-tak km po savskom nasipu ,a prati ih SLO Policija na konjima
živa katastrofa.
slovenci su još u uvjerenju da če se ovih 10000 na dan naselit u hrvatskoj...

Quote:
lukarak kaže: Pogledaj post
Pa naravno, drzava uvijek moze raditi stvari koje nama nisu dopustene. Npr, prodavati drogu i otrove i ubirati trosarine i poreze.
ili štampati novac bez pokriča. a da ja kupim 9600 dpi printer i počnem radit isto nebi mi bilo dobro.

kaže ron paul:

http://ilporticodipinto.it/sites/def...-not-steal.jpg

Zadnje uređivanje organiceko258 : 21.10.2015. at 09:33.
organiceko258 is offline