Pogledaj jedan post
Old 31.08.2016., 07:22   #50
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
je, mojoj isto sve to siroko. ikao je nosila neke muske majce iz HM-a

btw, u HM-u ima bijelih majci,a znalo se i hlacica crvenih naci.

nego, dajte mi recite kaj znace ove brojcice omota za knjige i kak da ih narucim a da mi valjaju
Kupnja omota za knjige mi se čini horor ako kupuješ sama jer treba paziti na dimenzije knjiga koje će dijete imati (udžbenika i radnih bilježnica) i meni se čini da je nama roditeljima to nemoguća misija. Zašto? Zato što su dimenzije knjiga najrazličitije moguće. Ovisno o tome gdje živiš (ja sam u Zg npr.) savjetovala bih da se ode u Narodne novine (ako si u Zg ogromne Narodne novine su u Savskom gaju, kraj Nove tv) i pitaš prodavačicu da ti ona nađe. Imaju princip da ti oni isprintaju prema školi i razredu u koji će dijete ići točan popis svih udžbenika i radnih i po tome ti ONI prikupe i donesu omote, ti pričekaš par minuta).

Nema šanse da kupiš točne omote sama , bez da mjeriš svaku knjigu . Neće pasati nikako.

Edit: Brojke kraj omota su dimenzije, jelte , omota/knjiga, ovisno za koji je udžbenik. Kak vidiš, ima ih najrazličitijih veličina, šanse da fulaš su po meni, ogromne. Čak i kad ti prodavačica sastavi komplet omota koji ti treba ja sam se doma igrala "pogodi koji omot paše na koju knjigu" jer je kod nekuh razlika u milimetrima pa procjenjuješ sama.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom