Pogledaj jedan post
Old 22.05.2009., 22:04   #17
Evo i moj mali doprinos ovoj temi. Ja sam pred nekih 5 godina obavila čišćenje jetre po istom receptu. Jedina razlika je što u uputstvima koja sam dobila piše da se koristi sok od narančastog grejpa. Počela sam u subotu i završila u nedjelju. Nije bilo ugodno, ali sam preživjela. U uputstvima koja sam dobila još piše: "Trebate izbaciti oko 2000 kamenčića kako bi se vaša jetra pročistila. Time ćete se zauvijek riješiti alergija i bolova u donjem dijelu leđa. Prvo čišćenje može vas osloboditi bolova za nekoliko dana, ali će se kamenčići iz stražnjeg dijela pomaknuti prema naprijed i bolovi će se opet vratiti. Možete ponoviti čišćenje nakon 2 tjedna.
Nemojte čistiti jetru ako ste bolesni. Ponekad su kanali puni kolesterola u kristalu koji se još nisu formirali u kamenčiće. Oni će u vodi plutati.
Koliko je čišćenje jetre sigurno? Vrlo sigurno! Moje se mišljenje temelji na preko 500 slučajeva, uključujući i mnogo osoba starijih od 60 i 70 godina. Nitko od njih nije završio u bolnici i nitko se od njih nije žalio na bolove.
ČESTITAMO! Izvadili ste kamence bez operacije. Ovaj postupak je u suprotnosti s viđenjima moderne medicine. Misli se da se žučni kamenci stvaraju u žući, a ne u jetri. Misli se da ih je nekoliko, a ne na tisuće. Tu nema nikakvog bola osim upale žučne vrećice. Vrlo je lako shvatiti zašto se tako misli kad vi već imate kronične upale i bolove. Nešto kamenaca se tek sada nalazi u žučnoj vrećici i dovoljno su kalcificirani da se vide na rendgenu i oni su doveli do upale. Kada izvadite žučnu vrećicu kronične bolne upale nestanu, ali drugi bolovi i problemi s probavom ostaju."
Čišćenje sam obavila samo jednom, bilo je zelenih kamenčića, a neki su i plutali. Nisam ih brojila. Tada sam odlučila da ću bar jednom godišnje obaviti čišćenje jetre, a evo prošlo ih je i više.
ivana09 is offline  
Odgovori s citatom