Pogledaj jedan post
Old 16.03.2010., 22:26   #18
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Ma da,ponuda u RH je fenomenalna...

Sve ti je nadohvat ruke,cijene su pristojne,imaš gdje izaći,animiranje je na visokoj razini,ponuda dodatnih sadržaja je stani pa gledaj...

Nema nikakvih problema...
Malo si se zaletio, o ovim problemima se prica nakon uspjesne sezone

Prije sezone, cak i za vrijeme sezone se kuka i trazi spasonosno rjesenje. Uglavnom je to snizenje cijena, a kao glavni spasioci katastrofalne sezone se spminju Srbi.

Ono moras bit u trendu

Za ovo boldano moram pohvaliti (ne hvalim je inace) HTZ, ako imas CNN, vjerojatno si primjetio reklame za Hrvatsku tamo. Po meni je to genijalan potez. Neznam kakav je profil ljudi kaj gledaju CNN, ali pretpostavljam da su to: penzici, ozbiljni ljudi, ljudi koji puno putuju.
Prema tome oni sve nase nedostatke pokrivaju na nacin da dovlace ljude koji to ni ne traze. Po americkim medijima Hrvatska je medu top 10-20 DESTINACIJA U SVIJETU. Moras priznati da je to stvarno genijalno, totalno zaobilazenje svih nedostataka koje si nabrojao.

Ovo za cijene si pogodio (trend), kao sto sam vec i rekao. Sad se po tome pljuje, doduse neznam zasto, jer je dolje i dalje jeftinije nego u Zagrebu, i nadam se da nece spustati cijene.

P.S. krivo sam se izrazio, ne da zaobilaze nedostatke, nego ih pretvaraju u prednost. "Mirno mjesto za odmor"
__________________
You either die a marasovac, or live long enough to become a mod.
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom