Pogledaj jedan post
Old 12.08.2012., 16:07   #6524
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
...Naime varijanta drva vulgaris:
1. Odes u sumu traktorom.
2. Srusis drvo. Posadis novo drvo.
3. Doneses drvo doma, napilis na cjepanice i susis.
4. Palis drvo - ekoloska piroliza; nema ispusnih plinova koji su stetni...
Ok inžinjeru daj ti meni reci si ti ikada vidio šume, ili si barem šljivu ili krušku srušio u svom dvorištu, voćnjaku? Ja ti stvarno zavidim ako imaš tako 'čistu' situaciju i nikavih problema sa drvima, jel mogu i ja dobiti nešto od tvojih drva, mislim kolika je cijena, s obzirom na 'vulgaris' verziju kod tebe, zasto ja kupujem drva od drugih, koji toliko znoja prolijevaju da mi dopreme drva na dvorište? jel mi mozes reci cijenu npr za 20 metara, bukve, samo bukva me interesira ???

Da ne bi ti sad meni rekao da sam ja lud, razumijem ja tebe europe2seoul, ali svoj rad vidim znaš jako dobro elaborirati, nabrojati što sve moraš ti napraviti i koliko će to nekoga koštati puno, a drugih ruku rad pojednostavniš do presmješnih razmjera! nije to fer! svaka čast na inžinjeru, ali bez ruku bu se slabo radilo... A i koliko sam ja upoznat, ako ikada uđemo u taj EU, jako malo ljudi bude smjelo, a i usudilo se ući u šumu (zbog kazni), jer u šumi više ne budu radili vikend drvosjeće, nego obućeni, profesionalni, sa profesionalnom opremom i obućom školovani (makar samo tečaj) drvosjeće!

i razumijem mcupwr i tebe, i zbilja ne znam što da ti velim, razumijem, pa na kraju krajeva tko ne želi najbolje za svoj novac! i ja želim, mislio sam da sam kupio najbolje a eto ispalo da nisam, barem što se tehničke strane tiče, jer ja sam, ruku na srce, po ne znam koji put ponavljam zadovoljan sa toplinom u svom domu.
mranderson is offline