Pogledaj jedan post
Old 20.09.2006., 11:30   #37
Quote:
ny 3 kaže:
Čini se da Tomek namjerava sve sam graditi. Moram ponoviti da cijene koje vrijede na tržištu za nas građevince (čitaj firme) nisu iste kao za pojedince koji se pojavljuju jednom na tržištu i nikad poslije. Mi u branši se služimo ovakvim sličnim upitima, tj. pregovaranjima a krajnja cijena ovisi o tome kolio je investitor zanimljiv (čitaj; puno ili malo gradi)...

Moj stručni savjet Vam je nemojte tražiti ponude i birati najjeftinije. Loše ćete proći!
U građevini vrijedi zakon da su najskuplja riješenja nakraju najjeftinija.
Apsolutno ništ nije pogreška ak Tomek želi graditi sam,gradi sebi,dakle njegov osobni izbor (njegova lova)............i ima svu podršku da objavlja cijene javno ovdije...........kada ja počnem skupljati ponude također ih budem ovdije objavio.......

Znaći malog investitora treba opaliti a sa velikim se bumo dogovorili........lijepo ,lijepo......

Čuj ak je netko najjeftinij ne znači po defoltu da je muljator........treba vidjeti kakve su mu reference,po tome se treba voditi,a ne po tome jel najskuplji ili najeftiniji,jer ak je netko skupo ne znaći da je i kvalitetan.........
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom