Pogledaj jedan post
Old 08.10.2008., 13:18   #6
Ne se bedirati!!!!!!!!!

i meni su se pokazali poviseni i trigleciridi i holesterol.. ali sve je to u granicama normale... slicno kao i kod mene...

cak 3 dr. su mi rekli da je to uredu s obzirom da se u trudnoci dobivaju kilogrami , da se unosi kaloricnija hrana, itd...

ipak, savjet je da ukine bijeli kruh, sve masno , tipa majoneza, puter i sl., masne pavlake, masno mlijeko (ja sad pijem o,9%) .. unositi sto vise ribe i maslinovog ulja.. i vec na slijedecoj analizi bi trebalo da se sve vrati na normalu...

bez panike.. vidjet cete da ce vam dr. isto reci...


sto se tice bjelancevina u mokraci, one znaju biti znak upale ili neke bestije i to bi vas trebalo brinuti...
iapk dr. ce vam reci sta i kako dalje..
meni je na zadnjem nalazu urina pisalo nesto bjelancevina - opal i niko nije puno paznje tome pridavao.. kad sam pitala, rekli su mi da su to super nalazi i da ne moze biti sve savrseno.. ipak smo mi trudnice...

e, sad.. kako vidim kod nje nalaz mokrace stvarno ne valja, jer ima i bakterije i sl.

dr. ce vas slati na daljenje pretrage..
helem, za krv se ne sekirati, ali mokraca je vec zabrinjavajuca...

eDIT: bajdvej, ne trebas dobiti neke kile da dobijes holesterol... i ta dr. mi je stvarno presmjesna sa tom izjavom... odite pravom dr., odnosno ginicu
__________________
Džanica *20.12.2008.*Slikice
Suncica_B is offline  
Odgovori s citatom