Pogledaj jedan post
Old 07.02.2009., 19:08   #18
Quote:
simple mind kaže: Pogledaj post
ovaj slučaj mi nikako ne izlazi iz glave.... imaš li kakvu informaciju je li se što riješilo?
inače se napada roditelje čim zaviču na dijete, a ova luđakinja zlostavlja dijete doslovno na sve moguće načine i nikome niš'?!?!
i kakvi susreti, zaboga?! ženu treba strpati u zatvor, oduzeti joj roditeljsko pravo i zabraniti da se uopće približi djetetu kojemu je već do sada toliko zla nanijela. zar kravetina treba ubiti dijete pa da netko reagira?
može li se tu išta učiniti? dječja pravobraniteljica, poliklinika za zaštitu djece, itko, išta.......?! je li netko uopće pomogao tom djetetu i tome ocu, je li netko u tim fucking centrima za soc skrb bar ljudski s njima porazgovarao? može li se ipak taj centar tužiti? dati ga u medije? bilo što?
Možeš nam se pridružiti u radu u jednoj od udruga. I pokušati savetovati ljude kad ti se obrate s problemima. Upozoravati, pisati, slušati......i nadati se da ćeš bar malo pomoći roditečjima i djeci sa institucijama.
Kome ćeš ih tužiti? Ministartvu? Napravi se nadzor i pojeo vuk magare. Nemaju protokola a i ne žele ih napraviti jer bi se onda znalo šta je pop a šta je bob. Jasna pravila, a ne. Koliko ja znam, nije...ali obavještavati ću i ovdje ako bude trebalo.

Quote:
KoiMiki kaže: Pogledaj post
zodax jel se smije znati koji je CZSS tebi posredovao ,nebi volio naiči na takve ljude,ja sam pred rastavom i čekam poziv od centra

što ako dijete nakon odluke suda pripadne majci,a želi biti i trži tatu da bude snjim,jel se tu da šta napravit,dijete ima pet godina i više je samnom nego sa njom.
Moj je bio CZSS Labin. Možeš se pokušati boriti. To je sve što možeš.

Pozdravson
zodax is offline  
Odgovori s citatom