Tema: Higijena uha
Pogledaj jedan post
Old 27.05.2010., 14:09   #54
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Pa i sad uprljam obje strane, dakle štapić po uhu, al to je tak već godinama i valjda moja osobna rigidnost svako jutro. Da to ne napravim, valjda ne bih imala mira cijeli dan...
to ti je krivo, ja sam to radila godinama, isto svako jutro i uživala sam u tome, uživala bih u tom zavlačenju štapića u te pregibe i čišćenju svega i svačega (dok čitam ovu temu i dok opisujem to osjećam potrebu zbrisat do wc-a i bar malo s a smotanim wc papirom preći po uškama - ja sam baš izliječeni ovisnik).

al to je krivo, počne se događat baš ovo što je foresst opisala - ako ne čistiš par dana bude puno više cerumena nego što je normalno.
mene je sestra dugo pilila s tim da prestanem opsesivno čistit uši, ali nisam se mogla odviknut, isto sam se osjećala fuj ako ne bih to očistila.
onda mi se počela čepit eustahijeva cijev (spaja ušnu i nosnu šupljinu), počela sam imat problema na moru s vodom u ušima, uglavnom sve neke lagane komplikacije, al koje su bolne il gnjavaža i onda sam shvatila da stvarno trebam pustit uši na miru, da im je najbolje takvima kakve jesu.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom