Pogledaj jedan post
Old 16.09.2010., 22:55   #17
Avilu;

Quote:
Inace se sok od jabuka radi od vise sorti jer je rezultat bolji. A sto se tice price o ekoloskim jabukama-predugo sam u tome da vjerujem u takve price. Stare sorte mogu biti u ekoloskom uzgoju, ali novije bas i ne. Na kvalitetu jabuke utjece puno faktora i ne vidim zasto jedan kvalitetan jonagold(kojeg na trzistu ima jako malo) ili pink lady ne bi bili bolji od bilo kakvog elstara.
Vidi ovo. Ovo je realnost u sadašnjem vremenu. Nema tu pričanja bajki kao "predugo sam u tome" itd.

Quote:
Za proizvodnju soka se kupuje tkz. mikser i njime se drobe jabuke bas kako treba. Pogledajte proizvodaca voran.
Za tim "mikserom" i tragam, ali ne profesionalnim. Hajde budi dobar pa mi (nama) tu pomozi.

Quote:
Od 10kg ste dobili 5,5 litara, a mogli ste barem jos 2-3 litre jer otprilike ide 1,2-1,4kg jabuka na 1 l soka. Kod vas je to skoro 2,1.
Da, meni je za sada maksimum 60%. Nedostaje mi taj mikser, uglavnom.

Quote:
Nista stavljali askorbinsku kiselinu koja bi sprijecila da sok nakon nekog vremena potamni.
Tamni sok je puno zdraviji od bistroga (polifenoli). Aksorbinska kiselina nije "pa" (nadam se da znaš što znači "pa"). To je proanalizi tj čista. U onim nečistočama tehničke a.kiseline može biti svega pa i opasnih materija. Ne pada mi na pamet da to dodajem i pijem. No, o tome ovdje ne vrijedi raspravljati
__________________
Istina je, tako lijepa..
Haludovo is offline  
Odgovori s citatom