Pogledaj jedan post
Old 15.02.2011., 17:07   #9
Quote:
nike321 kaže: Pogledaj post
Ko ne plati kurbu, plati likara!
Naravno da postoji zaštita ali kad bi majstori stavili sve šta treba biti, onda vi mušterije razrogačite oči i tražite drugog, jeftinijeg majstora.
To se zove konzumerizam. Želi se imati sve, a da bi se što više od tog sveg imalo, mora se kupovati najjeftinije. Najjeftinije ne može biti najkvalitetnije, pa tako ni majstorska usluga.
Naravno da se tu preskočilo i inžinjera i projekt koji ima sve što je potrebno u sebi da bi to radilo sigurno, ekonomično i ispravno.
Da bi majstor preživio, on snizuje kvalitetu svoje usluge i količinu ugrađene opreme, kako bi vi kupci prije izabrali njega nego nekog drugog. Začarani krug koji vodi nizbrdo.
mislim da su masno platili centralno 33 - 34 tisuće prije nepune dvije godine...za 4 radijatora od 1.2m, jedan od 1.5m ,dva od cca 70 cm i kupaonski,stim da je dimnjak bio njihov znači još 3500 kn

Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
Znači hladni radijatori?. Vjerojatno je u tom vremenu bilo kvara na pumpi, pa nije radila. Druga mogučnost da taj netko tko je postavljao radijator nije otvorio sve potrebne ventile- to se znalo događati kad netko nestručni pokušava biti majstor. Zadnja mogučnost u koju slabo vjerujem da je riknula eksp. posuda, da se to desilo, nebi peć ošla u q. Barem bi sig. ventil izbacio vodu (pitanje: dali ga uopće i ima). Kako se mogao razletjeti termostat- to mi nije jasno, sve u svemu peć je nekako prokuhala.
Moralo se već prije vidjeti da nešto nevalja sa sistemom i mogle se izliječiti, sad po džepu najmanje 5kkn. Sve mi se čini da je taj sistem nekako kaubojski složen- misteriozan, kako sam rekao da je loše napravljeno nebi se to desile, ovo je preloše.

Bilo bi lijepo od vas kad bi nam na kraju otkrili što vam je majstor rekao, zašto se to desilo, da bi mogli i ostali koji imaju na taj princip složeno mogli ranije djelovati.

Peć je najvjerojatnije do gusa, te joj nema spasa, kad jednom se nekaj sje..., ne isplati se popravljati, eventualno bi se mogao zamijeniti članak ako je pukao, ali napominjem da to više nije kako je bilo.
To što je njezina mama pomaknula 80% sam uvjeren da je to ventil, koji je kasnije uzrokovao nezagrijavanje.
Jao čekaj pa sad sam se sjetio moguće je da imate ručni miš ventil, koji je ona zaokrenula tako da se topla vrti samo u peći, došlo je do pregrijavanja i taf.
da upravo je to napravila: zašto? zato jer ne normalno troše drva u kući je hladno,a majstor joj je rekao da smije to zakrenut malo u lijevo

što je tu je,greška je napravljena nitko nije stradao...moraju kupit novi kotao

sad vas molim za preporuku,koji da zadovolji njihove potrebe jer ovog su platili 8500 kn i da ni bojler im nije spojio na toplu vodu tak da troše i struju
marrky112 is offline  
Odgovori s citatom