Pogledaj jedan post
Old 18.08.2012., 18:41   #10
Takvi nepopravljivi optimisti trebaju ovoj državi.
A bolje da nisi napisao ovu zadnju rečenicu. Jer ako ti to ne dopušta bježi glavom bez obzira od tog prodavača.

Opet ti ponavljam, Gnoj 4 tdi je najtraženije vozilo kod homo sapiensa i humanoida sa prostora pokojne države i to prodavači vrlo dobro znaju i spremni su prodati rođenu mater za nove papučice pedala i kožnu vrećicu mjenjača.

Da ti samo ispričam priču svog prijatelja koji je po profesiji konobar, a povremeno uvozi krševe iz Belgije, Italije, Njemačke, uglavnom Golfove i u zadnje vrijeme i BMW E46 kojima je cijena sada jako povoljna vani, pogotovu ako je negdje malo kvrcnut.
Natrag na priču. Prije 10-ak godina uveze on tako G4 tdi star 2 godine sa 120.000 km!! Uredno skine kilometražu na 65.000 km, ispolira, uredi iznutra, ali ne bog zna što jer auto je još takorekuć mirisao na novo. Trgovački putnik je sve to prešao po auto-cesti, uglavnom.
Dolazi zainteresirana gospođa sa 2 lika koji znalački obilaze oko auta, lupaju cipelom o gume, ljuljaju karoseriju, otvaraju-zatvaraju vrata i mudro klimaju glavom. Na kraju žena je oduševljena sa automobilom, platit će ga skoro u pola cijene novog. Samo nekako joj se čini da je previše kilometara natukao u dvije godine. Čitavih 64.800!
Onda prepredeni konobar kaže: draga gospođo ja nisam nikakav preprodavač, radim ovo iz hobija, mogao sam slobodno to spustiti na 30.000 km i prodati ga za tisuću više, ali meni nije u cilju zajebati kupca i da se o meni širi takva reputacija. Aha-ha-ha, misliš da nije popušila foru?
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom