Pogledaj jedan post
Old 20.11.2006., 14:04   #3
Moja princeza je imala oslabljeni zelucani misic pa je povracala stalno. sad se to rijesilo, misic je u meduvremenu sazrio skroz ali se par puta u znak prosvjeda na nesto (npr. spavanje) znala ispovracati. Normalno, posto je sa tim imala prije problema ja sam se uvijek uspanicila i smirivala ju, ljubila i na kraju popustala. Doktor je rekao da je to nista, daje zdrava i da to radi iz protesta, te da na to ne obracamo paznju. Nakon toga se dogodilo par puta i mi tome nismo davali nikakvu paznju, ono kao da nista nisam vidila, niti rijeci. Cak bi mi znala govoriti da je ona "racala"(povracala) , ja bi joj samo rekla "i sta sad, mamu to ne zanima"! Nakon par puta valjda je uvidila da s tim ne postize nista i prestala.I stvarno je nevjerovatno da tako malo stvorenje na taj nacin zna iskoristavati. Mojoj jos nisu pune dvije godine Moguce daje kod vas ista stvar, naime nas pedijatar kaze da je to najcesci oblik iskazivanja prosvjeda kod manje djece. Poneki su preintelegentni da bi se bacali po podu pa izaberu povracanje
bibobu is offline  
Odgovori s citatom