Pogledaj jedan post
Old 06.11.2007., 08:45   #39
ja sam prije dva tjedna bila u bolnici (rutinska kontrola secera) di sam 2 puta dala uzorak mokrace. u urinu je bilo dosta bakterija, a pametnjakovici koji su mi trebali analizirat urinokulturu neznaju di je moja nalaz/uzorak, tj zena mi je iz mikrobioloskog rekla da ga uopce nije zaprimila
jucer sam bila kod svoje gin koja mi je rekla da iden napravit nalaz urinokulture u privatnika (dode oko 60 kn) i da ce vec sutra bit gotovi nalazi. ako koja bakterija bude haracila ona mi moze odma dat terapiju. ali mi je isto tako dala uputnicu za higijenski da 3 dana za redom napravim analizu urinokulture, jer oni tamo to najbolje i najdetaljnije naprave.

sve u svemu ja sam prije dva tjedna saznala da iman bakterija u urinu i od tada pijem caj od brusnice i uvin caj. sutra cu vidit jel to sta pomoglo i jeli mala gamad bakterijska nestala!

p.s. sta se tice cajeva kupila sam u apoteci caj od 30% brucnice i uvin caj. u apoteci mi je zena rekla da se do nedavno trudnicama nije zabranjivalo pit uvin caj, tako da ako ga i pijem u malim kolicnimam nece bit nista. ja sebi napravim termosicu od litre sa 4 kesice brusnice i 1 uvinog caja i to cili dan pijuckam....