Tema: Down sindrom
Pogledaj jedan post
Old 04.10.2016., 22:47   #9003
lijep pozdrav, imam sljedeći problem

neću puno okolišati pa odmah idem u glavu. naime, klinac od ljudi iz zgrade koji boluje od downovog sindroma je počeo seksualno zlostavljati mojeg sina. ispričavam se ako sam malo pregruba u izražavanjuj, ne znam kako to drukčije opisati. imam sina od 8 godina koji se tu i tamo odlazio igrati u dvorište zgrade. drugi klinac ima 11 godina i prije nekih tjedan dana je jednostavno došao do mojeg sina, izvadio onu stvar i počeo masturbirati pred njim. sin mi je to rekao i nekako sam smirila situaciju, rekla sam mu da je darko bolestan i da to nije normalno ponašanje, ali da si ne može pomoći. danas mi je sin bio na dvorištu, a ovaj mu je došao s leđa, zajahao ga i počeo trljati miška po njegovoj glavi nakon čega je moj sin plačući pobjegao doma.

išla sam kod mame koja mi je jednostavno rekla ''je, ja tu ne mogu ništa. on je takav i to je tako kako je, nemojte više puštati sina van pa mu se niš ne bude dogodilo.''

postoji li neka socijalna služba ili nešto drugo kome bih se mogla obratiti? sin mi je izbezumljen, ne znam uopće ni kako to sad riješiti s njim, a da mu ne ostanu neke posljedice.
anneb is offline  
Odgovori s citatom