Pogledaj jedan post
Old 29.03.2017., 13:35   #157
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
e, kod vas je gradski, kod nas je županijski nadležan, sad sam se sjetila. kao što rekoh, niti sam razrednik niti stručna služba, tako da sa samim ishođenjem rješenja nemam previše veze.
da ima rješenje gradskog/županijskog ureda, onda bi se individualizacija uredno provodila. ali, iz mog iskustva, šanse da će ti oni dati rješenje u prvom razredu su ti minimalne ako se ne radi o teškom skupu dijagnoza koje dijete vuče još iz vrtića. tako da bih rekla da twinmama govori o preporukama nakon obrade, a ne o rješenju o promjeni programa.
E vidis, kako vidim u svojoj okolini, preporuke itekako cesto idu vec od prvog razreda. Nisam bila upucena u to dok nam nije trebalo i sada na web stranici skole u dokumetima (godisnji plan i program rada za trenutnu skolsku godinu) vidim da ima djece koja imaju individualizirani pristup vec u prvom razredu.
(individualni program skolovanja: 1. razredi- 2 ucenika, 2. razredi - 2 ucenika, 3. razredi - 3 ucenika, 4. razredi - 4. ucenika i rapidno raste do 8. razreda ali rapidno raste i prilagođeni program. Ali to su podaci sa poceka skolske godine a ima jos djece koja su naknadno dobila rijesenja o individualizaciji - samo za 1. razrede znam da ih ima jos troje vise)
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom