Pogledaj jedan post
Old 24.10.2008., 12:58   #70
Quote:
H-K kaže: Pogledaj post
Gle, konjokradico, i meni je malo dosta tog a priori stava većine. To što smo u Hrvatskoj i što je dominantna vjeroispovjest rimokatolička mi apsolutno ništa ne znači. Svi smo jednaki. Tvoj stav da postoji samo jedna istina....blablabla...je neprihvatljiv u diskusiji. Prema tome, odi odavde, nemoj čitati ovu temu, idi se moli svom Bogu - mi nemamo ništa protiv, časna riječ! Samo nam nemoj gnojiti kako je kršćanstvo jedino ispravno, vrijeđaš nas i sve ostale religije, ali ne svojim stavom, nego svojom zadrtošću.
Nemoj se molim te, služiti lažima (zašto Biblija Sotonu naziva lašcem?). Ne vrijeđam sve religije, jer sotonizam nisu sve religije. O nijednoj religiji nisam u gore napisanom postu rekao ništa ružno, a sotonizam ne smatram religijom, već revoltom na već postojeću/postojeće religiju/religije kao što su kršćanstvo (judaizam i islam). Naravno da se nećete složiti sa mnom, ali tome forum i služi.
Mislim da temu religija možda u prepucavanju nadmašuje jedino politika i povijest. Što se može kada je u spomenutim temama riječ o svjetonazorima.
Nadam se da je ovo moj posljednji post na temu sotonizam, jer ne znam što se još novoga može reći o sotonizmu s vaše, moje ili bilo čije strane što već nije rečeno. Stara tema sotonizam bila je stvarno dugačka.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom