Pogledaj jedan post
Old 03.02.2013., 16:53   #2796
Tek danas pogledala 30. i 31. Iskreno, scene su mi se pomiješale pa ne znam što je bilo u kojoj, al prokomentirat ću.

Kad dolaze iz bolnice, svi slave što je sin, Boran ode na stranu s onim čuvarom, Firuz i Kevser kažu joj da će joj uzeti sina, odgojiti ga po njihovim običajima i zakonima (običajima koji su osudili na smrt Silu- njegovu majku!!!), Sila se naljuti, Boran dođe za njom i kaže joj da ona pravi od svega problem i da se ne mogu ničemu veseliti već imaju knedlu u grlu zbog nje!!! Meni je to preošto s njegove strane. Nije ju ni poslušao, a zamislite kako je njoj bilo čuti te riječi???? Da će vam netko uzeti dijete, a vas dati ubiti i da se ona veseli????
Ne opravdam ga tu, nije bio fer. I nije bio fer što ju je ostavio onu noć samu iako ga je čekala. Ona nije ovaj puta ništa napravila, a vikao je na nju.

Firuz i Kevser su mi odvratni i ne mogu vjerovati da su onakvi i da ničim neće platiti svoju zlobu u cijeloj seriji!??

Džihan je još odvratniji, prava životinja i zaslužuje kaznu za sve što radi.

Naravno, ni ja nisam zadovoljna s kvantitetom i kvalitetom njihovih zajedničkih scena. Mislim, muž te ne smije vidjeti da se presvlačiš????

A njen trudnički trbuh uopće joj ne stoji i nije mi realističan. Nekako je čudan. Ne znam jel to zbog njene visine, premršavosti ili što?
lady.godiva003 is offline