Pogledaj jedan post
Old 25.07.2016., 21:31   #37
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Link na način kako si ga stavio ne smije jer je kršenje Pravila pdf-a.

Međutim isti link na otprilike ovaj način:

http://www.slobodnadalmacija.hr/novo...je-isti-covjek

Može bez problema.

Ostalo smije sa argumentima i na pripadajućim temama jer nekako mi se čini da to šta si pitao baš i ne spada u ovu temu.

I sad ću vas zamolit da ovu temu ne pretvorimo u pitanja moderaturi šta se može a šta ne jer to ne spada na ovaj pdf.

Za kraj kod linkova na stranim jezicima, a bilo ih je i bit će ih, malo se potrudite sa prevodom da i oni koje ne razumiju taj jezik znaju o ćemu je riječ bar načelno. Usput pripazite kakve linkove stavljate jer je virtualni svijet prepun kojekakvih gadarija kojima nije mjesto na temi.
a kako ne spada? Nije li naziv teme - Terorizam u Europi? Koji je neodvojivo povezan, kako se do sada pokazalo, sa državljanima zemalja Bliskog istoka, nekako je teško pronaći poveznicu događaja u Europi s Novim Zelandom, Paragvajem ili Ekvatorijalnom Gvinejom.

Znači ipak smo bliže tome da se o Izraelu ne bi smjelo raspravljati, jer eto, to "baš i ne spada u ovu temu", oni fizički jesu na Bliskom istoku, ali zapravo nisu, nemaju veze sa svim što se događa i potpuno su nevini u svemu. I tako dalje, no ok, pravila igre su takva, ja to prihvaćam i mogu samo ponoviti - istinu se ne može suzbiti, koliko god se pokušavalo. U daljnu argumentaciju i raspravu neću ulaziti, jer isto kao što sam već rekao - svatko dovoljno informatički pismen može doći samostalno do odgovora na mnoga pitanja, nema potrebe ovdje spamati i opterećivati temu.
__________________
It's who I am, it's what I am. Right or wrong, I can't change that.
Broxigar is offline