Pogledaj jedan post
Old 15.09.2009., 12:08   #9
trece lice je, ali sav mehanizam je isti kao u gta4, cak i voznja vozilima
nego gledam da nisam spomenuo ranije, ali igra se odlicno vrti, na mom kompu sve je na high i doslovno leti
ali igra je mogla biti totalni zakon da su napravili rpg sistem, iako ima detalja, ali sve je genericko, jedino sto mozes uzeti misije kada kako gdje hoces, sam odluciti o redosljedu koju ces i kada uzeti
fora mi je koliko puta mi je sada ispalo lakse, posto prvo idem da spustim njihovu kontrolu sektora pa unistavam mete, a onda kada trebam odigrati misiju, bude puno lakse jel se dogodilo da misija je usred rusevina sto sam ih upravo napravio umjesto potpuno naoruzane baze gdje osim misije me svi droni pritiscu
i jos uvijek mi je totalna fora ih klat na principu zamki ili rusenjem objekata na neprijatelje i slicno
a havok engine odlican posao radi kod fizike ca se eksplozija tice - kada im dignes vozilo u zrak, lete ljudi, tockovi, dijelovi, ma sve u tri p*** matere
jedino nekad mi ode na zivac kada raznesem cijelu zgradu i skuzim da se citav krov drzi na nekoj maloj gredi ili slicno, no uglavnom fizika rusenja je manje vise odlicna
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom