Pogledaj jedan post
Old 27.01.2004., 10:58   #10
Ofkors. Cak i kad im se telefonom javis ponekad te nikad ne nazovu nazad. Ili te zovu i nude neodgovarajuce stanove (trazis trosobni+ DB oni ti nudi jednosobni koji je pregradjen u dvosobni ).

Mi smo na kraju bili toliko ludi da smo uzeli oglasnik, sami sortirali stanove, na imenik.tel.hr nasli ciji su to oglasi (svi su skoro bili od agencija), i onda nazvali doticne i rekli "Dobar dan, vi imate stan koji bi nam odgovarao".

Najneugodnije je kad te vode gledati neki stan za kojeg si im rekao da si vec gledao i da ti ne odgovara, pa kazu "ne, ali to nije taj", a ono na kraju ipak je. Pa bude neugodno i tebi i ljudima koji prodaju jer kuze da si vec bio kod njih.

A kad jednom kupis stan, onda te neki jos uvijek zovu, pa im kazes da si rijesila stvar ali te oni opet nakon tjedan dana zovu i tako u krug. Na kraju sam im rekla "to sam vam rekla vec jedno tri puta barem". Pa su tek onda prestali zvati.


Da skratim pricu, uloga agencije je mozda bitnija nakon samog odabira stana - kad se treba rjesavati papirologija. Agencija preko koje smo mi kupili je to obavila vrhunski profesionalno i brzo, dok je recimo agencija preko koje je isla kolegica zafusarila posao pa ju je banka vracala zbog nepismenog ugovora i sl.
Lei is offline  
Odgovori s citatom