Pogledaj jedan post
Old 05.01.2009., 16:12   #2
Quote:
x woman kaže: Pogledaj post
Eto,ovo je moja prica.Zivimo s mojim roditeljima,imamo dvoje djece,kcer 4 g. i sina 8 mj.Moja mama stalno opominje malu zbog neceg,ono,nemoj ovo,nemoj ono.Katastrofa!Nitko to vise ne moze slusati.Pokusali smo lijepo popricati no nade se uvrijedena i ode.Kaj da vise radim?Helpajte!
Ja imam tu situaciju sa mamom od mm. da, neizdrživo je i nemožeš ih nikako zaustaviti jer oni iliti ona , misli da je najpametnija na svitu. ja sam riješila taj probleme tako da sam odmah u glavu rekla da ću dite odgajati kako ja to mislim , jer ako nisam sposobna ga odgojiti i brinuti se za nj - nisam ga onda ni trebala ni roditi. Dobro, našla se uvrijeđena i sada će nešto reći kada nisam tu , ali šta joj ja mogu - nema smisla sebe živcirati . znam , ti živiš s njima , ja nisam ali isto bi napravila da i živim . jednostavno postaviš se na taj način . Opet, ti možda i ovisiš o njima zbog stanovanja itd ali jedan jedini je način. Tribaš joj reći da si odgovorna i da znaš misliti svojom glavom . Neka se nađe uvrijeđena proći će je.
nemoj se brinuti , ona je dovoljno odrasla da zna da se ti možeš i imaš pravo brinuti za svoje dite na svoj način - koji njoj dakako ne odgovara, samo neće da ti ga dozvoli (tvoje pravo na vl način odgoja svoje djece) , malo se eto pravi blesava ( da to tako kažem ) i iskorištava tu situaciju da ti je majka i da ona eto, uvik ima pravo. Bože moj , tako tipično
kate17 is offline  
Odgovori s citatom