Pogledaj jedan post
Old 05.01.2009., 16:55   #8
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
ma dobro...ja to pričam gluposti sa samoubojstvom.


Ja te u potpunosti razumim. Vjeruj mi. da, teško je bez daljnjega u podstanarstvu - ali mir nemože ništa platiti.
Ti sama znaš kakva ti je majka ( znaš već unaprid da li će prema tebi biti ok ili ne ), isto tako poznaš ju da li možeš riješiti s njom situaciju riječima ( jer, eto, s nekima to jednostavno nije moguće ) pa se prema tome ravnaj. Do samog poroda ima još vrimena , ako se riješi onda dobro a ako ne onda u podstanare.
E, tu je i tvoj muž koji želi da živiš s njegovim roditeljima - to je dobro ako se radi o vl stanu ili pak nekom odvojenom dijelu kuće (nezgodno je živiti s njima u istom stanu ma kako god oni bili divni i krasni). razgovaraj s mužem , nemoj srljati i pokušaj se smiriti - to ti je sada najpotrebnije , živciranjem nećeš ništa ni postići ni riješiti a može ti donijeti neke probleme . Znam, tu su sada i hormoni malo na dijelu ali zamoli mm (koji će postati ubrzo) da te pokuša razumiti i biti potpora jer je to sada najbitnije za tebe i bebača (čestitam ti na malom biću ).
za početak se samo smiri (dobro, znam da si smirena trebalo ti je samo ispuhavanje ali svakako se ne živciraj jer su to nebitne stvari u odnosu na bebača ). Imaš vrimena za sve riješiti pa kreni polako i smireno

Zadnje uređivanje Modesti : 06.01.2009. at 15:51.
kate17 is offline  
Odgovori s citatom