Pogledaj jedan post
Old 19.12.2013., 07:29   #1946
Quote:
lilyann kaže: Pogledaj post
Di ste cure, sve utihnulo, da malo ozivimo temu, ajmo bete na sunce, simptome na sunce!!

Meni sutra UTZ, bas sam uzbudena, sutra mi je 5,5 tjedana, dandam se srceku ali se bojim da je prerano.... Samo da je sve ok i da vidim koliko beba nosim!

Simptome neke ni nemam, danas stucam ko luda, tu i tamo grcevi kao menstrualni!
Hejj svima!!!
Ja sutra idem na UTZ isto si mislim dali je prerano,čak su mi rekli da dođem u četvrtak ili petak,odlučila sam se za petak neka bude 24 sata više da se bolje vidi
Simptoma jako malo prsa bolna,tu i tamo neki grč i dalje mirujem,spavam popodne obavezno i nabacila koju kilu kroz ova 3 tjedna ležanja,što nije čudo jer sam inače aktivna 18 sati dnevno 100 na sat,uvijek sam jurila žurila,i bila neispavana.
Imam osjećaj da će biti sve ok..to mi je najjači simptom

Lilyann ti si bila 27.11. na transferu ako se nevaram?
Već sam ti pisala no valjda nisi registrirala meni su rekli da od punkcije oduzmem 14 dana bez obzira na datum menge, i da od tada brojim tjedne trudnoće meni je punkcija bila 24.11. što znaći da mi je sutra 5 tj 5 dana tako da su nas odprilike u isto vrijeme trudnoće naručili na prvi UTZ što znaći da se mora vidjeti kakva je situacija sa našim bebicama!
Pozz
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom