Tema: Indigo djeca
Pogledaj jedan post
Old 21.07.2011., 03:55   #231
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Hvala na iscrpnom objašnjenju, molim da me ne persirate jer nisam toliko stara

Vidim aure već godinama, i zato znam o čemu pričam. Moj sin kad se rodio imao je Indigo auru, sada ima 4 godine i ona je još uvijek takva..
Sva ta istraživanja nemaju smisla ako osobe ne vide auru.
Aura se vidi do 2cm od tijela i to isključivo na bijeloj podlozi. Možete i sami probati ako se pogledate u ogledalo a iza vas bude bijela boja ili gledajte nekom drugom ako nemate bijelu podlogu blizu ogledala.
Vidjeti ćete tanki sloj boje - aure, tj. trebali biste vidjeti ako možete.

Javite mi
neći ti persirati, ja to nekako po običaju.

Ok, ja govorim jedno, ti drži tvoje. Nemam ništa protiv

Razumem da vidiš auru, ali to što ti vidiš auru je tvoja mogućnost viđenja aure, ne znači da je to sve što postoji od aure, 2 cm je prilično tanak sloj prvog sloja aure i njega mogu ljudi doživljavati u različitom spektru ali to ne znači da je to indigo ili neke druge boje, jer se indigo spektar javlja tamo posle 4 sloja - kao na onoj slici gore, prava boja prvog sloja je bledo-zelena zapravo, tako vide osobe koje imaju visoke mogućnosti viđenja ne samo prvog sloja već cele aure i njene suštine.

Dr Stojanović vidi svih 10 slojeva aure koje sežu na 12-13 metara od tela u radijusu, prvo sloj je veličine od 1 do 10 cm, a naravno i njenu složenu konstrukciju. Moja majka takođe vidi auru po slojevima, njena učiteljica bioenergije, koja vidi auru od malena, takođe vidi auru po slojevima, svih 10 slojeva itd.

Ja vidim takođe auru godinama, ne moram gledati samo na beloj pozadini iako jeste tako praktičnije vežbanja radi, i vidim je na nekoliko metara od tela kao sivo-beličastu lelujavu izmaglicu, vidim i taj prvi sloj, ali moje viđenje je toliko nesavršeno da ja samo imam uslovno rečeno senku aure, vidim dakle da postoji kao energija. Ali zatvorenim očima sam u mogućnosti viđenja različitih energetskih delovanja mnogo složenije prirode nego što to opažam auru otvorenim očima.

Za razvoj i sazrevanje aure potrebno je najpre razviti tzv žuto energetsko jezgro koje se razvija od jedne tačkice u centru aure do veličine od 2 metra oko čoveka (kao na slici gore), ali to se ne dešava samim fizičkim rastom već dugogodišnjim duhovnim razvojem.
Varanasi is offline  
Odgovori s citatom