Tema: Indigo djeca
Pogledaj jedan post
Old 21.07.2011., 12:15   #232
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Ja znam sve o Indigo djeci, hvala
nema na čemu. ne nudim ništa. post je o djeci.
poštujemo lli djecu onakvu kakva jesu?
( kažeš da znaš sve, znamo li ikad sve ili neprekidno spoznajemo, kako si spoznao tu izdvojenu etiketiranu grupu djece. vidiš li ih , njihove aure ili si pročitao knjige?)
primjećujem da je ubjeďenost u osnovi spoznavanja današnjih ljudi, kao generator iste,
ima promjena, u ukupnosti čovječanstva. u pristupačnosti novih energija koje jačqju čovjekova oruďa. i oružja. čovjek preispituje svjetove , vlastitu stvarnost , odmiče od autoriteta stvarnost intezivnije i masovnije nego u drugim vremenima. ubrzava.( vidljivo i na ovom forumu.)
piramida evolucije postoji, ali to još uvijek ne govori o potemcijalu svakog pojedinca da izvrši svoj rad.
ima sve što mu treba. ladice su suvišne, lako zatvore.
neznam da li ste čitali Anastaziju, vrijedi zaviriti, pročitati o pristupu djeci u njenoj obitelji, i učinku istog.
u našem društvu skrbnik koji prepoznaje i poštuje djetetov svijet. je rijetkost. zato imamo osobit izazov, sjetiti se svog svijeta, obojiti svoju auru u ljubičasto.
ispravna tumačenja . ispravnost se nameće djeci i to je onda odgoj. raspolažemo li ispravnim uvidima , možemo li ih prenositi, davati i primati?
znam da ljudi vole ladice. ali djeca u njih ne spadaju. kristalna, indigo, sva su to kad im svijet skrbnika dozvoli. kad ih isti poštuju. ili kad imaju dovoljno moći da opstanu, očuvaju svoj pogled. i skrbnici i djeca dosežući svoj svijet dosežu slobodu.
što bi moglo biti pozitivno u tim knjigama? da svaki roditelj koji ih pročita prepozna indigo djete kraj sebe i udruži vlastite indigo snage s njim na putu prema slobodi. da zajedno prigrle izazove, kao dva bića u bezuvjetnoj naklonosti.
__________________
kad god nešto razumijem navučem se na to. zato pažljivo biram. svi su ljudi anđeli, to razumijem

Zadnje uređivanje atko : 21.07.2011. at 12:20.
atko is offline  
Odgovori s citatom