Tema: Indigo djeca
Pogledaj jedan post
Old 18.11.2014., 01:58   #239
ima tu sam , ima još tko?

@varanasi ne slažem se sa tobom. Ne možeš sebe ili neku osobu natjerati da postane indigo ili da vježbaš da bi postao to. Glumatanje i to kao ono: "aha ti si pravi indigo, aj to je cool i ja ću probati da budem kopija tebe". Ne možeš trenirati sebe da postaneš indigo ako to nisi. Indigo djeci je to prirođeno već po rođenju da budu takvi ili u ranom djetinjstvu već imaju takve simptome po kojima se na kraju raspoznaju od druge djece.

Indigo djeca eto nisu ništa drugačija po fizičkom izgledu od druge djece, ali su u psihičkom pogledu znatno drugačija.
Npr. meni znaju nekad reći "nemoj coprat", ili "ti uvijek kako kažeš tako je". Zato jer imam npr sposobnost predvidit po intuciji i dobim snažan osjećaj i misao koja mi govori e sad će se ovomu desiti ovo, ova djevojka nije dobra za njega, ova osoba nosi masku, a nije takva, sad će ovaj prevariti ovu, i tako te neke trenutne ili bar u malo daljnjem periodu situacije mogu predvidjet kakva će biti i kako će se završiti i tako se i desi. I zato ja uvijek kažem svima, kako ja kažem tak će biti i onda me svi čudno gledaju, a kad se desi onda me svi ignoriraju kao da sam vještica, kao da sam nešto urekla, a nisam. Samo imam takvu sposobnost predvidjeti kako će se nešto odvijati i završiti i osjetiti što je dobro, a što loše za mene. Onaj tko nije indigo neće to niti moći razumjeti jer mu je to novo i čudno i ludo. Tako da onaj tko je sličan meni razumjet će me.

Nemaju sva indigo djeca iste talente, svatko ima svoj neki talent po kojemu se razlikuje. Neki imaju sve talente, neki samo neke. Neki samo 1 npr osjećaju i vide duhovni, onaj nevidljivi svijet oko nas bolje nego ostali i to je već 1 stvar koja ga razlikuje od druge djece.

Zadnje uređivanje Nakamai : 18.11.2014. at 02:14.
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom