Pogledaj jedan post
Old 07.06.2009., 20:47   #3
ovak. dobar, stari imt, sa perkinsovim motorom je strojcek kojeg ce ti lako popraviti svaki seoski majstor. ok, ima i on svojih nedostataka ( kako je meni ljubazno pojasnio gosp. galicic, direktor imt-a-nema toga sto srbi nece zaebat, doslovce tim rijecima) ali sve u svemu, lako se dodje do rezervnih dijelova, popravci nisu skupi i strojevi se manje-vise rijetko kvare. nema puno elektronike, milina. istina bog, nisu svjetski udobni ali ne mozes sve imati.

s druge strane, ja imam same dorado f-90, vocar, puno skuplji od malog srbina, imt 546. traktor je zvijer, brz, udoban,savrsen. ima sve, od klime, servo volana pa da ne nabrajam. ali kume moj, svaka izmjena ulja je djelo ruku servisera firme. a to kosta. a nitko drugi mi to ne moze odraditi. osim toga, servisi se ne mogu odradjivati bez kompjutora i covjeka koji to zna kvalitetno odraditi. napominjem, servisera nisam cekala nikada dulje od 12 sati a to mi puno znaci.

john deere je fantazija koja kosta. ako se bavis vocarstvom, zaboravi johna jer im je vocarska verzija traktora jako losa. kvare se i stalno su u radionama. ratar-e drugi padez. ako imas love kupi johna deer-a. ako imas malo love kupi imt-a. same ti je neka sradnja klasa ako takva uopce medju strojevima postoji.
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom