Pogledaj jedan post
Old 19.08.2016., 08:56   #77
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ispricavam se. Mislio sam da forum sluzi da medjusobno razgovaramo, diskutiramo, da si pomognemo savjetima, prijedlozima i sl. Nisam znao da je to mjesto gdje se za novac prodaju ideje i usluge. Uostalom, niti ne vidim onda smisao ove teme koja se zove - sto umjesto orocenja - s obzirom da se savjeti i odgovori naplacuju.
Ma pusti kolegu Ota, on je prezadovoljan ubrzanim oporavkom pa nema vremena za davanje besplatnih savjeta.......zato imate mene.......:klap:

Tko je spreman rikskirati/profitirati predlažem mu kupnju zlata, ono je trenutno nekih 1350 usd ( 1 usd = 6,56 kn ) što na rok od 2-3 godine može donijeti lijepi prinos........da ne licitiram ciframa, 90% šanse su vam da zaradite 12-15% godišnje ( prosječno ).......

Naravno postoji rizik i da ne zaradite, ili čak da ponešto i izgubite, a vjerovatnost za takvo što vam je relativno mala........
To bi bila neka vrst konzervativne varijante......

Za one sklone špekuliranju preporučio bih rudare ( tko želi mogu mu i predložiti par rudara za realizaciju takvog prinosa ), čiji je potencijal/ali i rizik znatno veći........tu bi se moglo postići i prinos od 40-45% godišnje ( na rok tri godine )

Btw, niste vi jedini koji ne znate što ćete s viškom kartušine, ta vrst glavobolje muči i najbogatije investitore na svijetu, pa se kupuju blue chip dionice na vrlo visokim razinama.........što mi se čini riskantnije nego ulaganje u zlato na trenutnoj razini.......imho

http://www.poslovni.hr/burze/investi...dionice-316745

Nakon što zlato ode iznad 1.921 usd, više ne dajem savjete........a otići će......
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom