Pogledaj jedan post
Old 19.09.2009., 14:56   #18
Quote:
Ima li e-book readera za kupiti u Hrvatskoj. Znam da ima kod jedne on-line knižare da ne reklamiram sad, ali zanima me ima li negdje da se može stvar malo pogledat i isprobat prije nego se kupi ?
Mene isto to zanima,jel ima uopće u Hrvatskoj za kupiti e-čitač ili se mora preko ebay-a,ako ima za Hrvatsku zanimaju me cijene,pošto je to sada pomalo i smiješno kako nabiju cijene,a nakon 2-3 godine cijene padnu za 50%,kako samo varaju ljude to je nevjerojatno.

Uglavnom čitam na laptopu knjige,ali volim podići knjigu iz knjižnice i pročitati,e-čitač je bolji jel na internetu ima hrpe literature koje uopće ni nema u knjižnicama,a da ne govorim o eng. jeziku i izboru literature na drugim jezicima,otprilike 1000-2000 knjiga stane u neki prosječni e-čitač i isplati se to imati samo sada je pitanje koliko je to pouzdano,pokvarljivo kao i sve selektroničke stvari.
Zamislite spiku dođete do nekog sveučilišnog profesora u kuću trebate nešto pitati za ispit i vidite da ima cijelu knjižnicu u kići koja zauzima 2 sobe i ima otprilike 500-njak knjiga i on vas upita "jel vi imate tako šta",a vi njemu "ne šta će mi to imam e-čitač na kojem imam 2000 knjiga i zauzima prostor kao jedna knjiga koju vi tu imate"
LOL na kvadrat.

Zadnje uređivanje danijeel : 19.09.2009. at 15:04.
danijeel is offline