Pogledaj jedan post
Old 05.05.2012., 11:23   #19
nisam vidjela da ima ova tema i na žk pa sam odgovarala na mk al evo da otprilike ponovim kaj mislim

Quote:
Sanja Enola kaže: Pogledaj post
Autorice,valjda shvaćaš da ta Engleskinja nije pokrenula apsolutno ništa i da su i prije nje žene rekle ''ne brijanju''?

I zašto mi treba pokretač akcije?
Ako želim bit neobrijana,bit ću.Ne moram imat moralni uzor za to.

I zašto je,pobogu,tako veliko prokleto dostignuće ne brijat se?

zakaj treba pokretač akcije? po meni netreba pokretač akcije , niti akcija ,
sama se ipak mislim nastavit brijat ko i sad , al evo zakaj i nije tako loše da ovak nekaj iziđe tu i tamo u javnost

(ovaj dio posta prenostim s mk: )

Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
meni se dlake općenito gade. pogotovo na ženama.
dakle , ovakvo je mišljenje kod mlađih generacija toliko često da je i mene iznenadilo , tak da prije nego graknete na autoricu teme zakaj se pravi da je ovo neka velika vijest , imajte malo ovo na umu

možete vi tu sad nabrajat primjere žena za koje znate da se ne briju (neznam samo otkud vam toliko primjera , ja osobno neznam niti jednu) al budite svjesne da mlade djevojke ne samo da im je ružno vidjeti neobrijane žene (kao i nama uostalom ) neg im se dlake doslovno gade , a mnogima i njihove vlastite . zatim , sve više im se gade dlakavi muški i ubrzano ide tome da neće bit društveno prihvatljivo ni da oni imaju dlake na prsima ili pazusima .

nije potrebna akcija za "vraćanje prirodnog looka" al je bome potrebno poduzet nekaj da kozm.ind. ne uspije u namjeri da se sami sebi totalno zgadimo
karikiram ,al kuži se kaj mislim
Satene is offline  
Odgovori s citatom